Kierownik Magazynu - Nowy Zakład Elektroniki in Częstochowa bei ZF

Veröffentlicht: 2/9/2019

Stellenauszug

Stellenbeschreibung

Zadania:

  • Zarządzanie całym obszarem magazynu – przyjęcia, wydania na produkcję , transport wewnętrzny, wysyłki,
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu pracowników
  • Utrzymanie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z danymi w systemie i analiza rozbieżności
  • Zapewnienie wymaganych warunków dla przechowywania towarów w kontrolowanych warunkach (MSD) i zapewnienie wymaganej czystości w podległych obszarach
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów pomiędzy magazynami, zarządzanie przepływem w czasie rzeczywistym w systemie ERP
  • Inicjowanie udoskonaleń w procesie oraz nadzór nad ich wprowadzeniem
  • Nadzór nad wyposażeniem i sprzętem magazynowym
  • Obsługa magazynów automatycznych – przyjęcie oraz wydanie na linie produkcyjne
  • Nadzór nad terminowością wykonania planu produkcyjnego i wysyłek
  • Tworzenie instrukcji BHP oraz stanowiskowych

Wymagania:
  • Preferowane 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej (IN oraz OUT)
  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej lub przy produkcji elektroniki
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Znajomość języka angielskiego warunek konieczny
  • Znajomość systemów SAP , WMS oraz pakietu MS Office
  • Znajomość MTM lub podobnych narzędzi ewidencjonowania, normowania i optymalizacji procesów logistycznych
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów oraz Lean Manufacturing
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
#Global Electronics Czestochowa

37719BR