Vývojář pro automatizaci testování SW (C#) in Pilsen bei ZF

Veröffentlicht: 9/17/2019

Stellenauszug

  • Anstellungsart:
    Vollzeitbeschäftigung
  • Standort:
    Pilsen
  • Erfahrung:
    Not Specified
  • Veröffentlicht:
    9/17/2019
  • Req ID:
    452-en_US

Stellenbeschreibung

Req ID 452 ​Plzen, Czech Republic

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do tmu, kter se zabvá automatizací SW testů pro automobilov průmysl.

Co Vás čeká?

  • Optimalizace procesu testování a vvoje software
  • Vvoj podpůrnch skriptů a automatizace testů (C#, proprietární programovací jazyky firmy Vector - odvozené od jazyka C)
  • Správa, konfigurace a rozšiřování systémů založench na technologiích firmy Vector (CANoe, CANape, VTestStudio, VT HiL system, vFlash, …)
  • Podpora ostatních vvojářů

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod. (i absolvent)
  • Zkušenost z oblasti vvoje a testování software
  • Základy programování (C#, C..)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Flexibilita a ochota pracovat v tmu i samostatně

Nabízíme:

  • Zaškolení ve svěřené oblasti, práce na mezinárodních projektech a možnost profesního růstu,
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto, Home Office
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání, dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky, uplatnitelné ve vlastní kantně s letní terasou pro snídaně i obědy
  • Cafeteria – vběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance

Be part of our ZF team as Vvojář pro automatizaci testování SW (C#) and apply now!

Contact

Zuzana Milotová
(+420) 725 515 201