Algorithm Software Test Engineer in Łódź at ZF

Date Posted: 9/11/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Łódź
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    9/11/2019
  • Req ID:
    PL-42641BR

Centrum Inżynieryjne ZF w Łodzi szuka ambitnych, kreatywnych i szybko uczących się osób do zespołu oprogramowania elektronicznych systemów bezpieczeństwa w samochodach. Twoje umiejętności będą rosnąć pod okiem naszych doświadczonych pracowników zarówno z Polski jak i innych lokalizacji na świecie. Podejmij wyzwanie, zostań testerem w ZF, a Twoja praca przyczyni się do zwiększenia Twoich kompetencji oraz bezpieczeństwa na drogach na całym świecie.

Zadania:
  • Analiza wymagań i opisu funkcjonalności (detailed designu) pod kątem testów,
  • Ścisła współpraca z grupami projektującymi algorytmy,
  • Tworzenie specyfikacji testów,
  • Analiza, projektowanie, implementacja i egzekucja testów oprogramowania, w oparciu o detailed design i wymagania,
  • Przygotowanie i ocena raportu z testów,
  • Rozwój i automatyzacja procesu testowania,
  • Automatyzacja testów w ramach ciągłej integracji (Continuous Integration),
  • Zapewnienie spójności i możliwości śledzenia połączeń między detailed designem, specyfikacją testową i raportami z testów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki elektronika/automatyka/informatyka),
  • Znajomość języka C i Python
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność kreatywnego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki oraz pracy w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w innych językach programowania (C++, Bash),
  • Doświadczenie w testowaniu (testy funkcjonalne, jednostkowe, automatyczne), debugowaniu kodu,
  • Znajomość Automotive Spice,
  • Znajomość Vector Cast, IBM Rational Rhapsody.
Oferujemy:
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny),
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive,
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie),
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Pizza Day, Fruit Day, Chill-out Room, rabaty w sklepach).

42641BR