Młodszy Inżynier Elektronik in Częstochowa at ZF

Date Posted: 3/22/2019

Job Description

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi.
Osób które tworzyły własne schematy, projekty płyt PCB w trakcie studiów lub hobbystycznie i chcą dalej rozwijać się w tym kierunku.

Obowiązki:

Twoim głównym obowiązkiem będzie tworzenie schematów elektronicznych zgodnie z wymaganiami projektowymi.
Pracując w naszym zespole inżynierów będziesz również odpowiedzialny za dobór komponentów, sporządzanie dokumentacji, wykonywanie pomiarów oraz przeprowadzanie testów w celu tworzenia trwałych i niezawodnych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo na drogach całego świata.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania do symulowania oraz projektowania elektroniki;
  • Podstawowy język angielski;
  • Obsługa sprzętu laboratoryjnego.

Co oferujemy:

  • Przyjazne warunki do poprawy języka angielskiego;
  • Świetną atmosferę i środowisko pracy;
  • Opiekę medyczną, pakiet socjalny oraz „MyBenefit”;
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet relokacyjny dla osób przenoszących się do Częstochowy;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

33421BR