Konstruktér e-motorů in Pilsen at ZF

Date Posted: 11/18/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Pilsen
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    11/18/2019
  • Req ID:
    2062-cs_CZ

Job Description

Req ID 2062 | Plzen, Česká republika

Chcete se podílet na vývoji elektromotorů pro BMW nebo PORSCHE? Hledáme kolegu nebo kolegyni do nově budovaného týmu, zabývajícího se vývojem elektromotorů pro e-mobilitu.

Co Vás čeká?

  • Konstrukce dílů a sestav e-motorů v oblasti vinutí (cívky, izolace), magnetických obvodů (plechy, magnety), fázového rozhraní (fázové spojení, vývody) a senzoriky (snímače otáček, polohy, teploty)
  • Hledání nových řešení a způsobů jejich ověření
  • Tvorba modelů, výkresů, kusovníků, tolerančních výpočtů a dalších technických dokumentů (řízení a správa dokumentace v PDM systému)
  • Spolupráce s dalšími vývojovými týmy, komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Sledování oboru (vývoj technologií atd.)

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • VŠ technické vzdělání, případně SŠ technické vzdělání s praxí v konstrukci
  • Praktická zkušenost s některým z 3D CAD systémů (my používáme Creo)
  • Technické myšlení, zájem o obor
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B. a ochota k příležitostnému (předem plánovanému) cestování

Výhodou:

  • Znalosti v oboru elektrických strojů (konstrukce, technologie)
  • Znalost v oblasti kovových materiálů (elektro-plechy /měď pro elektrotechnické účely)
  • Znalost v oblasti izolačních materiálů
  • Znalost v oblasti plastových materiálů (overmolding, technologie opracování plastů, aj.)

Nabízíme:

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky, benefit program Cafeterie a další

Be part of our ZF team as Konstruktér e-motorů and apply now!

Contact

Kateřina Vildová