Koordinátor projektů HW ovladačů in Pilsen at ZF

Date Posted: 12/6/2018

Job Snapshot

Job Description

Chcete byt součástí tymu pro vyvoj hardwarovych ovladačů? Zajímá Vás vyvoj hardwarově specifické vrstvy software pro řídící jednotky dvojspojkovych a automatickych převodovek?

Staňte se koordinátorem pro transfer, vyvoj a sériovou údržbu skupin projektů nízkoúrovňového software tvořeného pro vícejádrové systémy tvořené syntézou RISC, CISC a DSP technologií.

Co Vás čeká?
Vaším úkolem bude koordinace činností na projektech hardwarovych ovladačů dodávanch formou knihoven do hlavního software řídících jednotek převodovek.

  • Komunikace se všemi zúčastněnymi stranami zákazníka v režimech transferu projektu, aktivního vyvoje a sériové údržby
  • Transfer existujících projektů z pobočky ZF v Auerbachu
  • Plánování zdrojů a kompetencí v rámci tymu
  • Zajištění SW kvality ve spolupráci s SQA tmem
  • Dohlížení na průběh projektu, pravidelné reportování zákazníkovi i vedení společnosti
  • Podpora tymového vedoucího při hodnocení a rozvoji členů tymu

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?
  • SŠ/VŠ vzdělání a praxe v plánovací a koordinační činnosti v mezinárodním prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost procesu vyvoje embedded SW vhodou
  • Orientace v plánování a projektovém řízení
  • Dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti

Vyhodou:
  • znalost německého jazyka.

Nabízíme:
  • Účast na vyvoji technologií aplikovanych světovmi vyrobci automobilů
  • Kompletní zaškolení a rozvoj znalostí a odborné kvalifikace
  • Jazykové kurzy ve firmě a v pracovní době (AJ, NJ)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office 5 dní v měsíci a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle vkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Relokační benefit
  • Stravenky a další

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran
39491BR