Koordynator Zmian Inżynieryjnych in Częstochowa at ZF

Date Posted: 12/6/2018

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesem, wyznaczanie mierników procesu, audytowanie, promowanie usprawnień w procesie
  • Nadzorowanie produkcji części zamiennych i administracja
  • Koordynowanie zmian „Cross-customer”, dobór zespołu/nadzorowanie procesu APQP dla zmian, przygotowywanie raportów, egzekwowanie ich procesowania, wyznaczanie mierników procesu, audytowanie, promowanie usprawnień w procesie
  • Koordynowanie zmian, monitorowanie, raportowanie
  • Reprezentowanie zakładu w ramach przydzielonego zakresu obowiązków
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej dla zmian „Cross customer”,
  • Codzienna współpraca z Centralą oraz wyjazdy służbowe

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie, drugi język preferowany)
  • Znajomość podstaw rys. technicznego, interpretacji charakterystyk procesu, norm prawnych i specyfikacji klienta
  • Podstawowa wiedza w zakresie testów w LAB, norm prawnych,
  • Elastyczność, łatwość dostosowywania do zmiennego otoczenia, wysokie umiejętności organizacyjne szczególnie z zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych

Oferujemy:
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System świadczeń
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

35487BR