Koordynator zmian w projektach in Gliwice at ZF

Date Posted: 9/23/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Gliwice
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    9/23/2019
  • Req ID:
    PL-42115BR

Job Description

Zadania i obowiązki:
  • Koordynacja prowadzonych projektów, wraz ze zmianami wynikającymi z etapów ich realizacji
  • Zarządzanie realizacją nominowanych projektów (w odniesieniu do klientów, dostawców, działów projektowych oraz organizacji produkcji), adekwatnie do ich aktualnych faz
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie wdrażanych zmian, realizacja projektów zgodnie z wymaganiami klienta i ZF
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań oraz monitorowane akcji
  • Sporządzanie okresowych raportów wewnętrznych i zewnętrznych wg wymagań klienta oraz bezpośredniego przełożonego
Kandydaci powinni posiadać:
  • Doświadczenie lub solidną wiedzę z zakresu zarządzania projektami (doświadczenie z branży motoryzacyjnej mile widziane)
  • Doświadczenie związane z obszarami produkcji / kosztów / zakupów / inżynierii / jakości / sprzedaży
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz odpowiedniej eskalacji
  • Wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej
  • Szybkie przystosowanie do następujących zmian
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (do ok. 15%), prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • Benefity, prywatną opiekę medyczną

42115BR