Programista C - Active Safety in Łódź at ZF

Date Posted: 9/13/2019

ZF Group szuka zdolnych inżynierów chcących dołączyć do rewolucji technologicznej w branży oprogramowania systemów samochodowych. Już teraz tworzymy przyszłość autonomicznych samochodów, zostań twórcą rozwiązań przyszłości. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia od Juniora do Eksperta.

Twoje zadania:
  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;
  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania w oparciu o standard AUTOSAR;
  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. USA, Niemcy, …).
Profil kandydata:
  • Podstawowa umiejętność programowania w języku C;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Dobra komunikacja, umiejętne zadawanie pytań;
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość systemów wbudowanych i architektury mikrokontroleró.
Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowani;
  • w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.

42474BR