Programista Aplikacji Windows – Cyber Security in Częstochowa at ZF

Date Posted: 2/20/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Częstochowa
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    2/20/2019
  • Req ID:
    PL-36143BR

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie poszukuje ambitnych i dociekliwych osób do zespołu zajmującego się cyberbezpieczeństwem. Jesteśmy częścią koncernu ZF – wiodącego producenta podzespołów samochodowych i systemów bezpieczeństwa. To właśnie tutaj opracowujemy zaawansowane zabezpieczenia oraz przyszłościowe rozwiązania dla samochodów osobowych
i dostawczych.
Jeśli Twoją pasją jest programowanie, lubisz analizować jak działa elektronika i chcesz uczestniczyć w tworzeniu zabezpieczeń produktu przed cyberatakami – ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie musisz obawiać się tworzenia dużej liczby dokumentów – programowanie to nasze główne zajęcie.

Twoje zadania:

  • Rozwój oprogramowania narzędziowego do tworzenia lub łamania zabezpieczeń urządzeń elektronicznych;
  • Tworzenie i analiza architektury oprogramowania;
  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system zarządzania zmianą,
    system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów);
  • Analiza specyfikacji technicznych (np. wymagań klienta, wymagań systemowych, standardów);
  • Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Wielka Brytania).

Profil kandydata:
  • Studia wyższe na kierunku informatyka, elektronika lub pokrewnym;
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C / C++ / Python;
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz tworzenia aplikacji w tym systemie;
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania
    w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

36143BR

Job Requirements

Education Requirements
Educated to degree standard in relevant discipline

Experience and Skill Requirements
University degree in SW engineering, electronics, computer science or similar;
Good interpersonal, communication and English language skills;
Background in SW Engineering with focus on embedded SW;