Software integrator in Pilsen at ZF

Date Posted: 12/2/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Pilsen
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    12/2/2019
  • Req ID:
    966-cs_CZ

Job Description

Req ID 966 | , Česká republika

Do tymů zabyvajících se vyvojem SW pro automatické převodovky osobních automobilů hledáme SW integrátory.

Co Vás Čeká?

  • Plánování, organizace a provádění integrace SW
  • Sledování průběhu implementace, kontrola splnění požadavků pro novy SW release
  • Analyza a řešení problémů během integrace SW
  • Práce s verzovacím systémem a integračními nástroji
  • Tvorba a úprava skriptů pro automatizaci a testování SW

Jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Základní znalost procesu vývoje SW
  • Systematicky a strukturovany přístup k práci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost verzovacího systému (ClearCase, GIT) výhodou

Nabízíme:

  • Zaškolení ve svěřené oblasti a možnost profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto, Home Office
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění, jazykové vzdělávání
  • Stravenky
  • Cafeteria – výběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)

Připoj se k ZF jako Software integrator !

Kontakt:

Tereza Včeláková
(+420) 373 736 489