Software test inženýr in Pilsen at ZF

Date Posted: 11/21/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Pilsen
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    11/21/2019
  • Req ID:
    454-cs_CZ

Job Description

Req ID 454 | Plzen, Česká republika

Hledáme juniory i zkušené experty pro testování inteligentních systémů v automotive (automatické převodovky, adaptivní tlumiče, elektropohony, systémy pro autonomní řízení…).

Co Vás čeká?

  • Analyza požadavků na SW z pohledu jejich úplnosti a testovatelnosti
  • Návrh vhodnych testovacích strategiií a test casů
  • Automatizace testů v UML prostředí
  • Provádění testů na simulátoru HiL, příležitostně i ve vozidle
  • Analyza výsledků a jejich interpretace internímu zákazníkovi

Technologie, které u nás experti využijí a juniory naučíme:

CAN, CAN FD, FlexRay a další automotive sběrnice, HiL simulátory dSpace, kalibrace a měření Vector, ETAS, Python, EXAM, diagnostické protokoly OBD, UDS.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Vzdělání z technického oboru (elektronika, elektrotechnika, kybernetika, informatika, obory matematicko-fyzikální, atd.)
  • Logické a analytické myšlení, zájem hledat chyby v systémech a navrhovat řešení
  • Základní znalost programování a embedded systémů
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
  • certifikát ISTQB výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zaškolení ve svěřené oblasti a možnost profesního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech a práci se špičkovými technologiemi,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Home Office (5 dní v měsíci, po zapracování možnost navýšení)
  • 25 dní dovolené
  • Roční věrnostní odměny a podíl na zisku firmy
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenky (uplatnitelné ve vlastní kantýně)
  • Cafeteria – výběr služeb dle individuálních preferencí (sport, kultura, vzdělávání a rozvoj, dovolená)
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Kantýna s letní terasou pro snídaně i obědy

Be part of our ZF team as Software test inženýr and apply now!

Contact

Tereza Včeláková

(+420) 373 736 489