Údržbář – mechanik/elektrikář in Žatec at ZF

Date Posted: 2/14/2018

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Žatec
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    2/14/2018
  • Req ID:
    USA-33070BR

Job Description

Údržbář – mechanik/elektrikář

Hledáte práci, kde uplatníte své znalosti?
Rádi se učíte něco nového? Chcete pracovat pod silnou značkou ZF, která Vám nabízí pracovní jistotu?

Kde: ZF Chassis systems - průmyslová zóna TRIANGLE, Žatec, okres Louny

Hlavní úkol
Provádí preventivní, plánovanou a běžnou údržbu a opravu vrobních strojů a zařízení a montážních zařízení.

Náplň práce
• Udržování a oprava vrobních strojů a zařízení, PLC ovladačů a montážních zařízení
• Vměna vadnch dílů zařízení dle pokynů vedoucího údržby
• Spoluúčast na programech pro EHS
• Preventivní údržba
• Zajištění splnění všech požadavků na údržbu
• Komunikace s manažerem údržby v případě neobvyklé situace a/nebo v případě poškození

Uvítáme
• Vzdělání a praxe v oboru
• Dobr psychick a fyzick stav
• Technická orientace a znalost montážních a vrobních procesů
• Technická orientace a znalost montážních zařízení / PLC ovladačů
• Schopnost práce v tmu

Co Ti nabízíme?
• Příležitost podílet se na nastavení nově vznikajícího závodu
• U nás nebudete jen číslo ve vrobní hale, záleží nám na Vašem názoru
• Zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat
• Balíček zaměstnaneckch benefitů (penzijní připojištění, 25 dní dovolené ročně, …)
• Možnost seznámit se s kolegy v ostatních zemích a pracovat s nimi

Zaujalo Vás to?
Neváhejte se obrátit pro více informací na katerina.kotrbova2”zavináč”zf.com nebo na martina.bozdechova”zavináč”zf.com. Těšíme se na Vaši odpověď!

Not Ready to Apply?

Joining our Talent Network will enhance your job search and application process. Whether you choose to apply or just leave your information, we look forward to staying connected with you.