Globalny SQA Manager SBS in Częstochowa at ZF

Date Posted: 12/8/2018

Job Description

Obowiązki:
  • Globalne zarządzanie jakością dostawców we wszystkich zakładach produkujących pasy bezpieczeństwa;
  • Reprezentowanie dywizji we wszystkich sprawach dotyczących jakości dostawców;
  • Bieżący kontakt z dostawcami zlokalizowanymi w różnych częściach świata;
  • Współpraca i rozwój dostawców w celu spełnienia wymagań klienta;
  • Globalne zarządzanie zespołami SQA zlokalizowanymi w zakładach dywizji pasów bezpieczeństwa;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego;
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw lub w obszarze jakości;
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych ;
  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym;

Oferujemy:
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System świadczeń
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

35046BR