Inżynier projektowana - mechatronika in Częstochowa at ZF

Date Posted: 8/23/2018

Job Description

Zadania na stanowisku:

  • Definicja i rozwój produktu według wymagań ZF oraz klienta;
  • Projektowanie produktu zgodnie z wymogami procesu technologicznego, montażu i z zachowaniem właściwych procedur;
  • Optymalizacja konstrukcji oraz zarzadzanie procesem zmian;
  • Ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów.
  • Wsparcie i koordynacja działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej;
  • Administracja dokumentacją produktową i techniczną, w dedykowanych systemach np. Windchill, VPM.
  • Projektowanie i wsparcie w zamawianiu, realizacji oprzyrządowania testowego, prototypowego.

Wymagania:

  • Skończone studia inżynierskie lub magisterskie: wydział mechaniki i budowy maszyn, wydział mechatroniczny, wydział elektryczny lub pokrewny;
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego; niemiecki byłby dodatkowym atutem.
  • Znajomość programów CAD (preferowany: Catia v5);
  • Znajomość zasad wymiarowania i analiz tolerancji;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT, itp.).