Inżynier Rozwoju Produktu w dziale Value Management in Bielsko-Biała at ZF

Date Posted: 12/23/2018

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest tworzenie i ewaluacja projektów optymalizacyjnych, zarówno pod kątem technicznym jak i ekonomicznym. Będziesz częścią globalnego zespołu, który jest zaangażowany w optymalizację naszych produktów. Twoja codzienna praca będzie polegała na rozwoju produktu ze wsparciem odpowiedzialnych jednostek wewnętrznych oraz dostawców i klientów.

Obowiązki:
  • Tworzenie i ewaluacja projektów optymalizacyjnych, reallizując techniczne studia wykonalności, weryfikcaję opłacalności oraz analizę danych zebranych podczas całego życia produktu;
  • Inicjowanie i prowadzenie spotkań technicznych i projektowych – wewnętrznie oraz z dostawcami i klientami;
  • Planowanie, prowadzenie i raportowanie testów walidacyjnych na poziomie koncepcji rozwiazania (Concept Validation) oraz zamawianie prototypów;
  • Prezentowanie projektów oszczędnościowych wewnętrznym i zewnętrznym decydentom;
  • Wykorzystanie metodyki projektowania zorientowanego na koszty (Design to Cost) w zakresie proponowania nowych rozwiązań projektowych w celu optymalizacji kosztów produktu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Mechanika, Mechatronika;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rozwoju produktu lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość Catia V5 lub innego oprogramowania CAD;
  • Znajomość narzędzi FMEA, DVP, DRBFM, 6-Sigma itp.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy;
  • Pakiet benefitów;
  • Dofinansowanie do nauki;
  • Pakiet relokacyjny.

35393BR