Inzynier Produktu in Bielsko-Biała at ZF

Date Posted: 10/6/2018

Job Description

Obowiązki:

  • Analiza Zwrotów Gwarancyjnych FNR (Fault Not Reproduced);
  • Nadzorowanie i ciągłe doskonalenie produktu na poziomie elektrycznym i elektronicznym;
  • Ciągła współpraca z Centrami Inżynieryjnymi oraz zakładami produkcyjnymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek elektronika/mechatronika);
  • Dobra znajomość j. angielskiego (język techniczny);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Praktyczne umiejętności pracy na instrumentach: oscyloskop, generator sygnału, etc;
  • Znajomość zasad działania silników bezszczotkowych, komunikacji CAN;
  • Zdolności analityczne, zorientowanie na cele;
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań.

Oferujemy:

• Praca w międzynarodowym środowisku;
• Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
• Pakiet relokacyjny;
• Prywatna opieka medyczna;
• Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT, itp.).