Młodszy specjalista ds. systemów MES in Gliwice at ZF

Date Posted: 8/31/2019

Job Description

O stanowisku:

Głównym zadaniem Manufacturing Systems Specialist jest implementacja oraz utrzymanie systemu MES oraz zapewnianie wsparcia tych systemów.

Obowiązki:
  • Implementowanie i utrzymywanie systemów produkcyjnych
  • Zapewnienie ciągłości działania i aktualności systemów
  • Zapewnienie aktualności i integralności danych
  • Współpraca z działem IT w obszarze infrastruktury informatycznej

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość baz danych(MS SQL) w zakresie raportowania, tworzenia zapytań, systemów zarządzania bazami danych i kopiami bezpieczeństwa,
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B1+)
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server ,
  • Podstawowa znajomość zasad działania sieci komputerowych i bezpieczeństwa sieci,
  • Znajomość sterowników PLC
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe oczekiwania:
  • Podstawowa znajomość baz Oracle – będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;

36887BR