Specjalista ds. systemów MES in Gliwice at ZF

Date Posted: 12/8/2018

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Gliwice
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    12/8/2018
  • Req ID:
    PL-36887BR

Job Description

O stanowisku:
Głównym zadaniem Manufacturing Systems Specialist jest implementacja oraz utrzymanie systemu MES oraz zapewnianie wsparcia w ramach pierwszej linii.

Obowiązki:
  • Implementowanie i utrzymywanie systemu MES;
  • Aktualizowanie systemu;
  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie wszystkich urządzeń (np. komputery, skanery i inne).

Umiejętności i wymagania:
  • Znajomość baz danych(MS SQL) w zakresie tworzenia zapytań i widoków w języku SQL;
  • Umiejętność konfigurowania i nadzoru backupów baz danych;
  • Zakres wiedzy z kursu MS10775A;
  • Dobry angielski (B1+);
  • Preferowane wykształcenie w branży IT;
  • Podstawowa znajomość Active Directory i systemów operacyjnych MS Windows Server 2008, 2012 i 2016;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo:
  • Podstawowa znajomość baz Oracle;
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC;
  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych.

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT.

36887BR