Konsultant Bezpieczeństwa SAP in Częstochowa at ZF

Date Posted: 4/17/2018

Konsultant Bezpieczeństwa SAP zapewnia wsparcie w zagadnieniach bezpieczeństwa i autoryzacja SAP dla jednostek ZF Group na całym świecie zapewniając niezawodność procesu i świadcząc codzienne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa systemów. Osoba na tym stanowisku wspiera swoją ekspertyzą implementacje nowych projektów na całym świecie.

Zadania na stanowisku:
  • Administracja i utrzymanie bezpieczeństwa SAP ERP dla całej korporacji
  • Zaangażowanie w analizę i projektowanie autoryzacji
  • Wsparcie projektów angazujących nowe technologie, np. SAP HANA
  • Zarządzanie kontami użytkowników
  • Rozwój, modyfikacja, testowanie i usuwanie profili/ról autoryzacyjnych
  • Wsparcie aktywności związanych z wymaganiami audytowymi oraz zapewnienie spójności z wymaganiami związanymi z ustalonym w ZF Group procesem

Twój profil:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze związanym z IT
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa SAP i autoryzacji
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektem
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki na towary i usługi
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w środowisku międzynarodowym.