Koordynator ds. Jakości in Częstochowa at ZF

Date Posted: 3/9/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Częstochowa
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    3/9/2019
  • Req ID:
    PL-39215BR

Job Description

Zakres obowiązków:
  • Rozwiązywanie istotnych problemów jakościowych z obszarów produkcji w zakładach PSS za pomocą zaawansowanych narzędzi jakościowych (Shainin Red X, Engineering Statistic, itp.);
  • Prowadzenie działań w zakresie zespołów interdyscyplinarnych oraz współpraca z klientami/dostawcami w celu rozwiązania problemów;
  • Prowadzenie coachingu/szkoleń dotyczących zaawansowanych metod rozwiązywania problemów;
  • Identyfikacja możliwości poprawy wyrobów oraz istniejących procesów na podstawie analiz występujących błędów i ich kosztów;
  • Dalszy rozwój w zakresie tematyki rozwiązywania problemów;
  • Stosowanie Lessons Learned oraz wspieranie projektów i działań z tego zakresu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Doświadczenie w obszarze jakości w przemyśle motoryzacyjnym – min. 5 lat;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość metodologii rozwiązywania problemów jakościowych;
  • Ogólna wiedza z zakresu metrologii;
  • Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy;
  • Znajomość metod i narzędzi Six Sigma;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Praca w międzynarodowym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

39215BR