Magazynier in Częstochowa at ZF

Date Posted: 11/9/2018

Job Description

Zadania:
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów na wszystkie obszary produkcyjne zgodnie z planem kontroli, standardów pracy i obowiązujących procedur
  • Obsługa wózka widłowego
  • Wsparcie obszaru produkcji poprzez zapewnienie, że wymagane materiały i odrzuty znajdują się w odpowiednich miejscach
  • Rejestracja przepływu materiałów w systemie ERP

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze magazynu w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Znajomość MS Office
Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie