Praca zdalna z językiem niemieckim in Częstochowa at ZF

Date Posted: 5/14/2018

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • wsparcie procesów biznesowych w obszarze księgowości (Accounts Payable) – zapewniamy pełne przeszkolenie na stanowisku pracy
  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji
  • kontakt z klientami z krajów niemieckojęzycznych – udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
  • przygotowywanie raportów oraz analiz
WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi programów komputerowych w tym MS Excel
  • motywacja do rozwoju i pracy w obszarze finansów i księgowości
  • ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie.
OFERUJEMY:
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej (do 4 dni w tygodniu home office)
  • pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy (w zakresie procedur i systemów np. SAP)
  • służbowy laptop
  • atrakcyjny pakiet szkoleń (np. językowe, z Excel’a)
  • prywatną opiekę medyczną PZU
  • pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia