Specialista controllingu in Klášterec nad Ohří at ZF

Date Posted: 4/15/2018

Job Snapshot

Job Description

ZF Electronics Klášterec se zabvá vrobou komponentů do automobilového průmyslu a bílé techniky (mikrospínače, klávesnice, ..). Díky novému divizionálnímu začlenění v rámci skupiny ZF a stavbě nové haly se z ZF Electronics Klášterec stává hlavní závod pro vrobu vkonové elektroniky, tedy vysokovkonnch komponentů do elektromobilů.

Specialista controllingu

Pracujte pro ZF, jednoho z nejvznamnějších automotive dodavatelů, na vznamnch automotive inovacích

Kde: ZF Electronics Klášterec s.r.o., Klášterec nad Ohří, zaškolení v Německu

Co Vás čeká?
  • spolupráce na účetních závěrkách a zodpovědnost za svěřené oblasti
  • provádění analz plnění plánu a odchylek oproti skutečnosti
  • příprava podkladů a komentářů pro management společnosti
  • kontrola a hodnocení efektivnosti firemních procesů, projektů a zásob
  • příprava kalkulací nákladů na produkty
  • zajištění dalších analytickch činností v oblasti nákladů a financí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti s nákladovm controllingem (kalkulace cen, správa controllingovch objektů)
  • zkušenosti v oblasti účetnictví, znalosti finančních a ekonomickch analz
  • znalost práce na PC (Excel)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • řidičsk průkaz sk. B

Vhodou bude, pokud:
  • znáte systém SAP

Co Vám můžeme nabídnout?
  • motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • tden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovanch volnočasovch aktivit)
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran