Specjalista ds. kadr in Częstochowa at ZF

Date Posted: 8/28/2018

Job Description

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa kadrowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Aktualizacja danych kadrowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa;
  • Prowadzenie akt osobowych;
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowej.

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, czasu pracy itd.;
  • Bardzo dobra organizacja zadań i umiejętności zarządzania czasem pracy;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze kadr;
  • Znajomość programu PŁATNIK;
  • Mile widziana znajomość obsługi programu TETA;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Obsługa pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Wykształcenie wyższe.

CO OFERUJEMY:
  • Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Prywatną opiekę medyczna PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet rabatowy - system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z zakresu księgowości i Excel’a;
  • Duże możliwości rozwoju;
  • Przyjazną atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.