Specjalista ds. kontaktu z klientem - Nowy Zakład Produkcyjny in Częstochowa at ZF

Date Posted: 12/8/2018

Job Description

Zadania:
  • Zapewnienie dostaw do klienta zgodnie z ustalonym standardem On-Time-Delivery
  • Uczestnictwo w spotkaniach produkcyjnych w celu zanalizowania i przeglądu wymaganych wysyłek oraz ewentualnych problemów na etapie produkcji, związanych z jakością lub efektywnością
  • Bezpośredni kontakt z klientem w sprawie wysyłek i planowanych dostaw
  • Analiza zapotrzebowania klienta i tworzenie dokumentacji wysyłkowej
  • Koordynowanie akcji korygujących związanych z opóźnioną dostawą

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze planowania produkcji I kontaktów z klientem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie Wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i wielozadaniowym środowisku pracy

Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

37708BR