Specjalista ds. Logistyki z jęz. obcym - Sprzedaż i Obsługa Klienta in Częstochowa at ZF

Date Posted: 3/14/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Częstochowa
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    3/14/2019
  • Req ID:
    PL-39305BR

Job Description

Obowiązki:
  • monitorowanie zamówień klienta
  • wsparcie nowych uruchomień od strony logistycznej
  • organizacja wysyłek do klientów,
  • nadzór nad obrotem opakowań
  • aktualizacja portalu klienta
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe związane z łańcuchem dostaw
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub włoskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
  • doskonałą atmosferę i środowisko pracy,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi

39305BR