Specjalista ds. zakupów - Nowy Zakład Produkcyjny in Częstochowa at ZF

Date Posted: 12/8/2018

Job Description

Zadania:

• Wdrożenie strategii zakupowej w nowym zakładzie produkcyjnym
• Analiza danych rynkowych
• Udział w negocjacjach z dostawcami oraz w zatwierdzaniu zapotrzebowania
• Rozwój i zarządzanie lokalną listą dostawców
• Prowadzenie projektów oszczędnościowych
• Budowanie pozytywnych relacji z dostawcami

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• 3-5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej
• Wysokie umiejętności negocjacyjne
• Wykształcenie Wyższe
• Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

• Pakiet relokacyjny
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• System benefitów
• Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
37619BR