Specjalista utrzymania ruchu - Nowy Zakład Produkcyjny in Częstochowa at ZF

Date Posted: 11/9/2018

Job Description

Zadania:
  • Wsparcie działu produkcji poprzez udoskonalanie programów
  • Kalibracja narzędzi mierniczych
  • Przeprowadzanie prac prewencyjnych (TPM)
  • Utrzymanie i doskonalenie narzędzi i oprzyrządowania
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania budynku (wodociągi, elektryczność, wentylacja itp.)

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie