Specjalista w dziale należności z językiem hiszpańskim in Częstochowa at ZF

Date Posted: 8/29/2018

Job Description

Obowiązki:
  • Weryfikacja rachunkowa, formalna i ewidencjonowanie faktur sprzedaży;
  • Windykacja należności;
  • Analiza należności bieżących i przeterminowanych, prognoza wpływów należności;
  • Kalkulowanie, ewidencjonowanie i monitorowanie rezerw dotyczących należności przeterminowanych;
  • Księgowanie obciążeń od klientów.

Wymagania:
  • Znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom komunikatywny;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia czy inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.