SPECJALISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM – OBSŁUGA PROCESÓW KSIĘGOWYCH in Częstochowa at ZF

Date Posted: 4/7/2018

ZF Group European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów biznesowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Zakres obowiązków:

• administracja dokumentacji księgowej – w procesie zobowiązań, należności lub księgi głównej

• kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów

• rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz

• praca w systemie SAP

Wymagania:

• znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

• znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – będzie dodatkowym atutem

• wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne

• znajomość obsługi program MS Office’a

• ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

Oferujemy:

• prywatną opiekę medyczną PZU

• pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)

• szkolenia językowe, branżowe, z Excel’a

• pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi

• koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia