VÝVOJOVÝ INŽENÝR – BRZDOVÉ POSILOVAČE in Jablonec nad Nisou at ZF

Date Posted: 2/15/2018

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    2/15/2018
  • Req ID:
    USA-31433BR

Job Description

VVOJOV INŽENR – BRZDOVÉ POSILOVAČE

Hledáte práci, kde uplatníte své znalosti?
Rádi se učíte něco nového? Chcete pracovat pod silnou značkou ZF, která Vám nabízí pracovní jistotu?
Pracovní náplň
• Vvoj brzdovch systémů a jejich komponentů
• Plánování, provádění, analza vsledků a dokumentace vvojovch zkoušek
• Uvolňování vroby brzdovch systémů podle platnch standardů vvoje a podle požadavků zákazníků
• Spolupráce na vytváření specifikací pro testovaní
• Zapojení do mezinárodních projektovch tmů
Uvítáme
• Vysokoškolské vzdělání technického směru (Mechatronika, Strojní inženrství)
• Znalosti měřících a řídicích systémů
• Analytické řešení problémů, samostatnost a proaktivita
• Schopnost komunikovat a prezentovat vsledky
• Komunikaci v angličtině
Nabídneme
• Stabilní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí
• 5 tdnů dovolené, 7,5 hodinovou pracovní směnu
• Závodní stravování s příspěvkem, závodní zdravotní středisko, rehabilitace, penzijní připojištění
• Finanční benefity, vzdělávání a rozvoj, akce pro zaměstnance
Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací. Těším se na Vaši odpověď.

Not Ready to Apply?

Joining our Talent Network will enhance your job search and application process. Whether you choose to apply or just leave your information, we look forward to staying connected with you.