Vedoucí výrobního úseku in Klášterec nad Ohří at ZF

Date Posted: 3/11/2019

Job Snapshot

Job Description

Nemontujeme díly, neskládáme auta.
Jsme specialisté na vrobu čisté technologie budoucnosti.

ZF Group je přední dodavatel pro automobilov průmysl, ZF Electronics Klášterec, jako člen divize divize E-mobility je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Vroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 vrobní plochy. Naše vroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá.

Co Vás čeká?

  • Zodpovídá za řízení a kontrolu svěřeného úseku
  • Zodpovídá za dodržování vrobních postupů
  • Zajišťuje zavádění novch vrobních procesů
  • Vede a řídí přidělené projekty
  • Zodpovídá za vedení podřízench pracovníků, zásady BOZP a jejich dodržování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Praxi v procesu SMT vroby
  • Schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
  • Znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů ZF Group
  • Součást tmu Náběhového managementu
  • Práce v mezinárodním odborném tmu a mezinárodní školící programy
  • Motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Zaujalo Vás to? Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.

Těším se na Vaši odpověď.

Equal Employment Opportunity/Affirmative Action Employer M/F/Disability/Veteran
38673BR