Ambasador ZF Group in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 8/28/2018

Szybki przegląd oferty

  • Rodzaj pracownika:
    Full-Time
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała
  • Rodzaj zatrudnienia:
  • Doświadczenie:
    Not Specified
  • Data zamieszczenia:
    8/28/2018
  • Req ID:
    PL-15840BR

Opis stanowiska

Czym zajmują się Ambasadorzy?
  • Reprezentują firmę w środowisku akademickim
  • Współtworzą oraz realizują kampanie rekrutacyjne
  • Na bieżąco dystrybuują materiały informacyjne
  • Wspierają budowanie wizerunku firmy w social-media
  • Kooperują z Biurem Karier oraz organizacjami i kołami studenckimi w realizacji bieżących projektów
  • Asystują przy organizacji Targów Pracy, spotkań promocyjnych oraz informacyjnych w środowisku studenckim

Kto może być Ambasadorem?
  • Sudent II, III oraz IV roku Politechniki Częstochowskiej
  • Aktywna, dynamiczna oraz bardzo komunikatywna osoba, wykazująca determinację w dążeniu do podnoszenia swoich kwalifikacji

Dlaczego warto?
  • Funkcja Ambasadora ZF Group daje unikalną możliwość udziału w tworzeniu i realizacji strategii promocyjnej firmy oraz budowaniu jej wizerunku
  • Jest to także źródło nowych doświadczeń w zakresie prowadzenia samodzielnych projektów
  • Dodatkowo Ambasador ma możliwość poznania firmy ZF Group oraz uczestniczenia w realizowanych projektach promocyjnych
  • Działalność Ambasadora ZF Group wiąże się również ze stałym wynagrodzeniem

Miejsce pracy: Częstochowa

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.