Ambasador ZF Group in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 12/28/2018

Szybki przegląd oferty

Opis stanowiska

Jesteś na II, III albo IV roku studiów? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i wykorzystać swoje mocne strony? Jeśli tak, to nie trać czasu i dołącz do ZF! Pomóż nam zrewolucjonizować branżę motoryzacyjną i stworzyć lepszy, bezpieczniejszy świat!

Czym zajmuje się Ambasador?
  • Reprezentuje nas na uczelni;
  • Buduje wizerunek ZF Group w mediach społecznościowych;
  • Pomaga prowadzić kampanie rekrutacyjne;
  • Współpracuje z Biurem Karier oraz kołami i organizacjami studenckimi;
  • Wspiera nas przy organizowaniu Targów Pracy i spotkań promocyjnych wśród studentów.

Zastanawiasz się, czy ta rola jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś aktywną oraz komunikatywną osobą, zależy Ci na zdobywaniu praktycznych umiejętności oraz znasz angielski (i dodatkowo inne języki) to jako Ambasador ZF rozwiniesz swoje skrzydła. :)

Co otrzymasz w zamian?
  • Stałe wynagrodzenie;
  • i przede wszystkim cenne doświadczenie w obszarze brandingu, networkingu oraz project managementu.

Ponadto, poznasz naszą firmę i jeśli tylko sprawdzisz się w roli Ambasadora to być może zostaniesz z nami na dłużej?
Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Do zobaczenia :)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

15840BR

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.