Asystent ds. Inżynierii Produktu in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 9/5/2018

Szybki przegląd oferty

  • Rodzaj pracownika:
    Full-Time
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała
  • Doświadczenie:
    Not Specified
  • Data zamieszczenia:
    9/5/2018
  • Req ID:
    PL-26787BR

Opis stanowiska

Do obowiązków stażysty będzie należało wsparcie działu w obszarach:

  • Zarządzania odstępstwami inżynieryjnymi
  • Zmian konstrukcji wyrobów – badanie wykonalności, analiza rysunków, przygotowanie wymaganej dokumentacji
  • Zarządzania testami i próbami komponentów oraz wyrobów, zbieranie i analiza danych
  • Procesu uruchomień nowych produktów
  • Analizy i działań w celu redukcji odrzutów na stacjach testowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (studenci studiów zaocznych), preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego realizowania działań, zdolności komunikacyjne
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • 9 miesięczny płatny staż – umowa o pracę
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.