Inżynier Zapewnienia Jakości Dostawców in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 9/6/2018

Szybki przegląd oferty

  • Rodzaj pracownika:
    Full-Time
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała
  • Rodzaj zatrudnienia:
  • Doświadczenie:
    Not Specified
  • Data zamieszczenia:
    9/6/2018
  • Req ID:
    PL-35159BR

Opis stanowiska

Na tym stanowisku możesz rozwinąć kompetencje związane z:
  • Analizą krytyczności i ocena dostawców pod kątem poziomu jakości dostaw dla ZF Group
  • Inicjowaniem i nadzorem wprowadzania długo i krótkoterminowych działań korygujących u dostawców
  • Audytowaniem dostawców
  • Zarządzaniem zmianami w łańcuchu dostaw

Dodatkowo otrzymasz od nas:
  • Możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami oraz szansę współpracy w międzynarodowym zespole
  • Program treningowy dostosowany do ścieżki kariery
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie), pakiet relokacyjny
  • Elastyczne godziny pracy

  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością
  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.