NVH Engineer in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 9/17/2018

Szybki przegląd oferty

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz mógł:

  • Prowadzić projekty Klienta pod kątem NVH;
  • Prowadzić analizy prototypów oraz rozwijać produkt pod kątem NVH;
  • Tworzyć nowe oraz optymalizować obecne rozwiązania testowe NVH;
  • Obsługiwać urządzenia testowe w Laboratorium NVH;
  • Obsługiwać specjalistyczne oprogramowanie do analiz NVH;
  • Współpracować z innymi centrami badawczymi w celu rozwoju produktu oraz metod pomiarowych.

Dodatkowo otrzymasz od nas:

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych zadań i projektów;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych i studiów podyplomowych;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Pakiet relokacyjny.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Akustyczna, Automatyka-Robotyka, Mechanika, Elektronika);
  • Znajomość oprogramowania: LMS Test.Lab lub Head Acoustics Artemis, opcjonalnie LabVIEW;
  • Doświadczenie w zakresie realizowania prac badawczych oraz znajomość technik pomiarowych i metod pomiarów drgań i hałasów;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Doświadczenie w branży Automotive.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie związane z budową stanowisk testowych;
  • Lub umiejętność tworzenia aplikacji biurowych.

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.