Programista C in Bielsko-Biała at ZF

Data zamieszczenia: 8/29/2018

Szybki przegląd oferty

Opis stanowiska

Na tym stanowisku możesz rozwinąć kompetencje związane z:

  • analizą wymagań, tworzeniem specyfikacji i implementacją oprogramowania
  • standardem architektury oprogramowania wbudowanego stosowanym w branży motoryzacyjnej
  • standardami dotyczącymi jakości kodu i narzędziami do statycznej analizy kodu
  • technikami testowania i narzędziami wspomagającymi testowanie oprogramowania
  • tworzeniem oprogramowanie w oparciu o model (Model-Driven Development)

Dodatkowo otrzymasz od nas:

  • możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej
  • szansę pracy w międzynarodowym zespole
  • pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie), pakiet relokacyjny
  • stabilne warunki zatrudnienia

  • ​ wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika/ automatyka/ informatyka/ matematyka/ fizyka
  • doświadczenie w programowaniu w języku C
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego (min. B1)

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
  • znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów

Nie jesteś gotowy do złożenia aplikacji?

Dołączenie do naszej Bazy Talentów daje wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dodać CV, czy po prostu zostawisz nam swoje dane, będziemy z Tobą w kontakcie.